KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13599018
nr 1359 9018
Eduardo Arranz-Bravo
(f. 1941), Spanien
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -71, oramat löst blad. Mixed media, collage, ca 51x64 cm
Eduardo Arranz-Bravo, spansk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:29:36
9/11 17:57:54
Eduardo Arranz-Bravo
Läs mer om Eduardo Arranz-Bravo